Lista projektów zakwalifikowanych do głosowania
w ramach Szkolnego Budżetu Partycypacyjnego
w Szkole Podstawowej Nr 44 w Białymstoku

1.Rumiankowy ogródek wypoczynkowy przy szkole (kanapy i stoliki z materiałów ekologicznych (palety), kolorowe materace, parasole, kwiaty w donicach)

2.Dystrybutor wody do picia (dystrybutor wody RO – COOLER, filtry do wody, plastikowe kubeczki)

3.Rumiankowa strefa relaksu (stojaki na rowery, tabliczka ,,Parking”), ławki ogrodowe, parasole ogrodowe, kosze do segregacji śmieci)

4.Kącik odpoczynku (pufy, stoliki z krzesłami, szafka z półkami, gry planszowe, klocki i słomki konstrukcyjne kosz na śmieci, zegar ścienny)

5.Melodyjka w sercu (dzwonek szkolny z melodyjką, duże czerwone serce metalowe na nakrętki, ławeczki drewniane)

6.Kolorowe kąciki relaksu (kolorowe pufy na każdym piętrze, zestaw stolików kawowych, zegary ścienne elektroniczne, lustra w szatniach od w-f)

W dniach 08 – 16.10.2020r. odbywać się będzie promocja uczniowskich projektów, która ma na celu

• rozwijanie samorządności i kompetencji obywatelskich w szkole poprzez podejmowanie przez wszystkich uczniów inicjatyw związanych
    z samorządnością obywatelską,
  • zwiększenie zaangażowania społecznego uczniów,
  • rozwijanie kreatywności i sprawności organizacyjnej.

W dniu 20.10.2020r odbędzie się głosowanie, podczas którego wyłoniony zostanie zwycięski projekt !!!

W głosowaniu udział wezmą uczniowie, nauczyciele, dyrekcja szkoły oraz pracownicy SP Nr 44

Serdecznie zapraszamy do oddania głosu !!!

Zespół Szkolnego Budżetu Partycypacyjnego

Logo Mistrzowie Matlandii 2