Stadion Miejski w Białymstoku ogłasza dla dzieci KONKURS „MIKOŁAJKI NA STADIONIE”, w którym do wygrania są upominki związane ze Stadionem. Będziemy wdzięczni, jeśli przekażecie Państwo tę informację swoim podopiecznym oraz ich rodzicom. Wierzymy, że w ten sposób możemy urozmaicić ten trudny czas dzieciom oraz choć trochę nawiązać do imprez Mikołajkowych organizowanych na Stadionie przez ostatnie lata.  

Konkurs dotyczy pracy plastycznej, którą można wykonać dowolną techniką (rysunkowa, wyklejana, malowana farbami, itp.).

Prace obowiązkowo w klimacie świątecznym, powinny zawierać również:

  • postać Świętego Mikołaja,
  • Stadion lub jego charakterystyczne elementy.

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci w dwóch kategoriach wiekowych:

  • 3-6 lat,
  • 7-11 lat.

Zdjęcia wykonanych prac łącznie z formularzem zgłoszeniowym prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 16 grudnia 2020 r. Wszystkie nadesłane prace umieścimy na naszym profilu FB oraz stronie internetowej www.stadion.bialystok.pl. Wyróżnimy i nagrodzimy 10 najciekawszych prac (po 5 w każdej kategorii wiekowej). Wyróżnionych zaprosimy na Stadion po odbiór upominków (z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego) w dniach 21-23 grudnia.

W załączeniu: regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy, plakat do druku oraz zdjęcie upominków jakie czekają na wyróżnione prace.

Więcej szczegółów na stronie: https://stadion.bialystok.pl/aktualnosci-iwydarzenia/mikolajki-na-stadionie-konkurs-plastyczny/

Logo Mistrzowie Matlandii 2

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.