W związku z pandemią Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna dla Dzieci i Młodzieży z Zaburzeniami Emocjonalnymi w ofercie oprócz terapii, konsultacji dla rodziców, uczniów i nauczycieli, odbywających się w formie stacjonarnej i zdalnej,   wprowadza konsultacje telefoniczne dla dzieci i młodzieży przez 2 godziny dziennie. Nasi specjaliści będą dostępni pod numerem telefonu: 85 732 86 66

Grafik dyżurów umieszczony jest na stronie internetowej poradni: www.sppp.bialystok.pl

Joanna Dąbrowska - Pastwa

W odpowiedzi na apel Ministerstwa Edukacji i Nauki o podjęcie działań przez poradnie psychologiczno-pedagogiczne w zakresie zapewnienia dzieciom i młodzieży wsparcia w okresie ferii zimowych, uruchamiamy  specjalną infolinię pod numerem telefonu 730 071 801, która będzie w okresie najbliższych dwóch tygodni obsługiwana przez specjalistów naszej Poradni. Prosimy o przekazanie tej informacji zainteresowanym uczniom i rodzicom z Państwa placówek.

Dyżury telefoniczne będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00 pod nr telefonu 730 071 801.

Przypominamy, że pomoc świadczona dzieciom i młodzieży z rejonu działania naszej poradni odbywa się niezmiennie - z zachowaniem reżimu sanitarnego - przez cały rok szkolny. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu w mediach społecznościowych.
Jarosław Czeropski - Dyrektor

Logo Mistrzowie Matlandii 2