Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem : ,,Czytam, bo  lubię". Aby wziąć w nim udział, należy zrobić zdjęcie przedstawiające siebie z książką . Czytanie  inspiruje, poprawia pamięć, skupienie i koncentrację,  poszerza słownictwo, stymuluje mózg, rozwija wyobraźnię. Szczególnie ważne jest w trudnym, pandemicznym czasie, gdyż uspokaja i redukuje stres. 
Niech wasze zdjęcia pokażą, że czytacie i tym samym dajecie dobry przykład innym. Na prace ( można przesyłać po jednym zdjęciu ) czekamy do końca marca . Każde powinno być opatrzone informacją o autorze - imię , nazwisko, klasa. Przysyłajcie je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone.
Samorząd Szkolny

Logo Mistrzowie Matlandii 2

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.