Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym Konkursie. Liczyć się będą w dużej mierze kreatywność oraz oryginalność, a tematem przewodnim jest wiedza o Straży Miejskiej.
Konkurs „30 lat Straży Miejskiej w Białymstoku" polega na ułożeniu tekstu lirycznego (wiersza, rymowanki) dotyczącego zadań Straży Miejskiej. Jego celem jest m.in. popularyzacja wiedzy o Straży Miejskiej, przybliżenie uczestnikom zagadnień, którymi zajmuje się Straż Miejska w Białymstoku oraz inspirowanie do aktywności twórczej i rozwijanie talentów literackich.
Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie placówek oświatowych (przedszkoli i szkół podstawowych) znajdujących się na terenie miasta Białystok.
Prace wraz z formularzem zgłoszeniowym oraz oświadczeniami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych należy przesłać do dnia 26 maja 2021 roku. 
Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 1 czerwca 2021 r. na profilu Straży Miejskiej w Białymstoku na portalach społecznościowych – Facebook/Twitter oraz na stronie internetowej pod adresem: www.strazmiejska.bialystok.pl
Wszelkich informacji na temat Konkursu organizowanego przez Straż Miejską można uzyskać pod numerem telefonu 600 800 986 lub pisząc e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W załączniku znajduje się regulamin konkursu wraz z oświadczeniami.

Logo Mistrzowie Matlandii 2

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.