W dniach 12 – 13.10.2018r. w Galerii ,,Zielone Wzgórze” Carrefour uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 44 ze Szkolnego Klubu Wolontariusza ,,Klubu Ośmiu” oraz Szkolnego Koła PCK aktywnie uczestniczyli w Ogólnopolskiej Akcji organizowanej przez Banki Żywności Celem zbiórki było zebranie jak największej ilości produktów (mleko, mąka, kasze, ryż, płatki śniadaniowe, przetwory warzywne owocowe). Zebrane artykuły żywnościowe przekazane zostały na potrzeby podopiecznych Stowarzyszenia ,Jeden świat”. Dzięki zebranej żywności i świeżym produktom przekazanym przez darczyńców powstaną dobre i zdrowe posiłki. Zbiórkę przeprowadziło 40 wolontariuszy angażujących się w działania prospołeczne. Serdecznie dziękujemy Darczyńcom oraz wolontariuszom i rodzicom za okazane wsparcie i zaangażowanie w pomoc potrzebującym !!!

Opiekunowie: Anna Samborska, Barbara Brzozowska

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności