W dniu 18.10.2018r. w Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Ciepłej 32 w  Białymstoku odbyło się rozstrzygnięcie X edycji konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery” pod hasłem „Pasja moją wolnością – wolność moją pasją”.  Konkurs został zorganizowany w ramach 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Do konkursu zgłosiło się 25 uczniów z 12 szkół.

Uczestnicy X edycji konkursu  bardzo ciekawie przedstawili swoje pasje zawodowe. Komisja konkursowa brała pod uwagę m.in.: sposób prezentowania siebie i swojej pasji, kreatywność, oryginalność, umiejętność występowania przed grupą.

W Kategorii – uczniowie szkoły podstawowej:

I miejsce  zajęła  Anna Gierasimiuk kl. VII c – Szkoła Podstawowa nr 44 w Białymstoku, 40 punktów, opiekun  –   Anna Małgorzata Samborska

II miejsce  zajęła Katarzyna Mróz kl. VIII c – Szkoła Podstawowa nr 44 w Białymstoku, 36 punktów, opiekun  –   Anna Małgorzata Samborska

Wyróżnienia otrzymały: Wiktora Dybicz kl. VII a, Angelika Głowacka kl. VIII b, Elina Makhaeva kl. VI d, Magdalena Siemaszko kl. VI c, Aleksandra Zatorska kl. VII c, Kamila Ochałek kl. VI d..

Uczennice do konkursu przygotowały: Anna Samborska oraz Barbara Brzozowska

Nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

http://ckubialystok.pl