Z okazji 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości biblioteka szkolna przygotowała wystawę czasową „Polacy walczący o niepodległość”. Można ją obejrzeć do końca listopada w czytelni biblioteki szkolnej i pogłębić wiedzę o ojcach naszej Niepodległości oraz tamtych wydarzeniach.

Zapraszamy klasy z wychowawcami oraz rodziców!

W związku z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości biblioteka szkolna ogłosiła akcję „100 książek na stulecie niepodległości”. Celem jej jest zebranie około 100 nowych książek, które wzbogacą księgozbiór biblioteczny i będą darem dla kolejnych pokoleń dzieci i młodzieży .Każda książka otrzyma specjalną informację – naklejkę informującą, iż jest to podarunek od danej klasy, złożony w ramach obchodów jubileuszu.