W dniu 15.11.2018r. uczennice Szkoły Podstawowej Nr 44 im. Stanisława Moniuszki w Białymstoku uczestniczyły w rozstrzygnięciu X edycji konkursu ,,Moja pasja początkiem drogi do kariery" pod hasłem ,,Pasja moją wolnością - wolność moją pasją" zorganizowanego z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Konkurs odbył się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery zorganizowanego przez Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku.

W Kategorii – uczniowie szkoły podstawowej:

I miejsce  zajęła  Anna Gierasimiuk kl. VII c – Szkoła Podstawowa nr 44 w Białymstoku, 40 punktów, opiekun  –   Anna Małgorzata Samborska

II miejsce  zajęła Katarzyna Mróz kl. VIII c – Szkoła Podstawowa nr 44 w Białymstoku, 36 punktów, opiekun  –   Anna Małgorzata Samborska

Wyróżnienia otrzymały: Wiktora Dybicz kl. VII a, Angelika Głowacka kl. VIII b, Elina Makhaeva kl. VI d, Magdalena Siemaszko kl. VI c, Aleksandra Zatorska kl. VII c, Kamila Ochałek kl. VI d.

Uczennice do konkursu przygotowały: Anna Samborska oraz Barbara Brzozowska

Nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy rozwijania swoich pasji!