W dniu 13.12.2018r. szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 36 im. Marii Montessori w ramach realizacji Projektu ,,Dobro to norma – bądź normalny!” – ,,Pomagamy z pasją”. Przedszkolaki przyjechały do szkoły School Busem dzięki uprzejmości KPK. Przedszkolakom podczas zwiedzania szkoły i warsztatów towarzyszyła Dyrekcja szkoły, wolontariuszki i nauczyciele. Dzieci z przedszkola odwiedziły salę gimnastyczną, świetlicę szkolną, salę przyrodniczą oraz gabinet Pani Dyrektor. Na powitanie dzieci obejrzały prezentację multimedialną i przedstawienie ,,Grzeczność na co dzień” przygotowaną przez p. U. Moczydłowską i uczniów klasy IV c. Kolejną niespodzianką, która czekała na przedszkolaków były warsztaty wypiekania pierników świątecznych i dekorowania pomarańczy wspólnie z uczniami klasy I b. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i kreatywnością podczas tworzenia z ciasta świątecznych ozdób. Korzenne aromaty wprowadziły wszystkich w nastrój świąteczny. Na zakończenie spotkania dzieci odwiedził Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Dzieci bardzo się ucieszyły i zaśpiewały wspólnie piosenkę. Po gorących pożegnaniach Mikołaj odprowadził przedszkolaki do School Busa, który czekał na dzieci przed szkołą. Spotkanie bardzo podobało się wszystkim i na długo pozostanie w pamięci. Dziękuję serdecznie wszystkim osobom bezinteresownie zaangażowanym w organizację wydarzenia, którym chęć czynienia dobra jest sprawą nadrzędną!

Koordynator wydarzenia: Anna Samborska

Logo Mistrzowie Matlandii 2

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.