Dnia 16 lutego 2019r 23 uczniów ze Szkolnego Koła PCK z SP Nr 44 uczestniczyło w Balu Karnawałowym PCK w Technikum Gastronomicznym w Białymstoku przy ul. Knyszyńskiej. Impreza rozpoczęła się o godzinie 11.00 i trwała do godziny 14.00. W Balu uczestniczyli uczniowie z kilku białostockich szkół podstawowych. Uczniowie szybko się zintegrowali i wspólnie bawili się przy rytmach muzyki dyskotekowej, brali udział w różnych zabawach i konkursach, które były nagradzane upominkami. Na wszystkich uczestników i ich rodziców czekał słodki poczęstunek z zimnymi i ciepłymi napojami oraz owocami. Dzieciaki bawiły się znakomicie, a czas bardzo szybko minął. Dziękujemy bardzo Zarządowi PCK za zorganizowanie i zaproszenie na wspaniałą imprezę.

Koordynator przedsięwzięcia: Barbara Bożena Brzozowska