Dnia 22.02.2019r. szkołę odwiedzili piłkarze Jagiellonii Białystok (Jakub Wójcicki oraz Marko Poletanović) w ramach akcji ,,Jaga dzieciom”. Uczniowie z wielkim entuzjazmem powitali zawodników i odśpiewali hymn Jagiellonii. Uczniowie przynieśli na spotkanie koszulki, szaliki, czapki, maskotki oraz piłki z logo drużyny. Zawodnicy opowiedzieli o swoich pasjach sportowych oraz zachęcali uczniów do rozwijania zainteresowań i uzdolnień. Zawodnicy z wielkim entuzjazmem odpowiadali na pytania dzieci. Wszyscy chętni uczniowie otrzymali autografy oraz robili pamiątkowe zdjęcia. Uczniowie przygotowali zawodnikom mnóstwo niespodzianek (plakaty, rysunki, wierszyki), które sprawiły piłkarzom wiele radości. Zapewne zorganizowane wydarzenie propagujące zdrowy styl życia oraz aktywność fizyczną na długo pozostanie w pamięci uczniów i przyczyni się do rozwijania zainteresowań, uzdolnień i pasji.

Koordynator wydarzenia: Anna Samborska