28 lutego w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Tego dnia rano odwiedziły nas przedszkolaki ze swoimi paniami z Przedszkola Samorządowego nr 76 , Przedszkola Samorządowego nr 77 i Przedszkola Samorządowego nr 79.

Dzieci obejrzały przedstawienie pt. "Królewna się nudzi", które przygotowały uczennice klasy VIII c pod opieką pani Elżbiety Zalewskiej. Miały też możliwość obejrzenia sal lekcyjnych i zwiedzenia biblioteki szkolnej. Natomiast panie ze świetlicy przygotowały zajęcia plastyczne.

Po południu odwiedziły nas dzieci ze swoimi rodzicami. Dyrektor szkoły - pani Ewa Barbara Zaniewska przedstawiła rodzicom ofertę dydaktyczno - wychowawczą placówki, a psycholog z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 1 - pani Agnieszka Mudrewicz przeprowadziła prelekcję: „Dojrzałość szkolna - Czy Twoje dziecko jest gotowe do podjęcia nauki?”

Dzieci w tym czasie miały możliwość zwiedzenia szkoły, wzięcia udziału w doświadczeniach chemicznych i fizycznych, łamigłówkach matematycznych, zapoznania się z tajnikami ludzkiego ciała, a także kolorowania w programie "Paint" w pracowni komputerowej. Dużym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka, w której dzieci mogły zrobić sobie zabawne zdjęcia.

Kochane przedszkolaki! Czekamy na Was we wrześniu.