07.10 19 r. klasa II c odwiedziła Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą Nr 4 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku, aby uczestniczyć w zajęciach na Sali Edukacyjnej ,,Ognik”. Duże zainteresowanie wywołało oglądanie sprzętu strażackiego, garażu wraz z wozami strażackimi oraz możliwość przymierzenia elementów stroju. Dzieci zasypywały strażaków pytaniami oraz z zafascynowaniem obserwowały pokaz przygotowywania się do wyjazdu na akcję. Poznały zasady bezpieczeństwa podczas kontaktu z ogniem oraz oglądały ciekawe filmiki edukacyjne.