Z inicjatywy organizatorów szkolnych obchodów Święta Niepodległości i przy współpracy Samorządu Uczniowskiego uczniowie naszej szkoły radośnie uczcili polskie barwy narodowe. Dziewczynki miały możliwość wplecenia biało – czerwonych wstążeczek we włosy, a chłopcy namalowania na twarzach barw narodowych.

Radosna forma happeningu nie zakłóciła podniosłego charakteru Święta, a barwy narodowe były traktowane z należytym szacunkiem.

Dziękujemy uczennicom klas VIII B i VI A za poświęcenie swoich długich przerw w dniu 8 listopada.

Logo Mistrzowie Matlandii 2