Już od ponad 100 lat misie towarzyszą dzieciom na całym świecie, dodając im otuchy, pocieszają, łagodzą lęk przed samotnością. 25 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. Samorząd Uczniowski postanowił tego dnia policzyć misie i nagrodzić tę klasę, która przyniesie najwięcej pluszowych misiów. Konkurs wygrała klasa VI c, której uczniowie przynieśli do szkoły aż 74 misie !

Tego dnia nastąpiło też rozstrzygnięcie konkursu poetyckiego o misiach.

I miejsce zdobyła Martyna Popławska Va za ,,Wiersz o misiach" , a wyróżnienia otrzymali:

  • Szymon Cieśluk VI c za wiersz ,,Mały miś"
  • Patrycja Połonowska VII c za wiersz ,,Miś"
  • Weronika Janucik VI c za wiersz ,,Miś przyjaciel mój"
  • Weronika Piekarek VI c za wiersz ,,Urodziny misia Uszatka".

Wszystkie wyróżnione prace można przeczytać na gazetce szkolnej na parterze.

Opiekunowie SU

Logo Mistrzowie Matlandii 2

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.