29 listopada 2019 r. naszą szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 76 „Na Zielonych Wzgórzach”. Przedszkolaki zwiedziły najważniejsze pomieszczenia szkoły. Następnie w klasie I b odbyły się zabawy andrzejkowe. Dzieci m.in. przekłuwały papierowe odwrócone serce aby poznać imię osoby, która być może jest im przeznaczona, rzucały kostkami, aby dowiedzieć się co spotka ich w najbliższym czasie oraz mogły pomyśleć życzenie i wrzucić pieniążek do naczynia z wodą. Zabawa była wspaniała i wszyscy świetnie się bawili.