Karnawał to czas tańca i zabawy, stąd pomysł uprzyjemnienia ostatnich przed feriami dni nauki, a zarazem dania możliwości pokazania się uzdolnionej młodzieży naszej szkoły. W dniu 16 stycznia czworo solistów i cztery formacje zaprezentowało swoje umiejętności taneczne. Pokazy oceniało Jury w składzie: dwóch nauczycieli i dwóch uczniów, mając do dyspozycji punkty od 1 do 9. Punktowany był układ choreograficzny, poczucie rytmu oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Magdalena Kaczanowska kl. IV b

I miejsce - Wiktoria Kaczurak kl. IV a

II miejsce - Marianna Fiłonowicz kl. V c

                Julia Garczyńska, Natalia Milewska kl. V e

III miejsce - Alicja Okoczuk, Oliwia Kondzior kl. V b

                  Lena Drużba, Julia Koronkiewicz, Zosia Makowska kl. IV b

                  Ewa Marcinowicz kl. V b

                  Michalina Kuchcińska, Sylwia Białowieżec, Patrycja Gieglis kl. IV b

Radosna atmosfera panująca wśród widzów świadczyła o dobrej zabawie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy. Życzymy udanych ferii.

                                                                              Samorząd Uczniowski

 

Logo Mistrzowie Matlandii 2

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.