Uczniu z klas IV – VIII. Czujesz się patriotą? Chcesz uczcić 11 listopada ? Możesz! Udekoruj świątecznie fragment swojego domu, może to być okno, zrób JEDNO zdjęcie i przyślij je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 12 listopada. Zdjęcie koniecznie podpisz nazwiskiem i klasą w nazwie pliku.

Bardzo proszę, aby jeden uczeń przysłał jedno zdjęcie, bo większa ich ilość zablokuje skrzynkę.

Czekam na zdjęcia

Logo Mistrzowie Matlandii 2