Dnia 4 listopada 2021 roku wychowankowie świetlicy wspólnie z Paniami Policjantkami Komendy Miejskiej w Białymstoku wykonywali pocztówki świąteczne dla Policjantów i Żołnierzy przebywających na misjach. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się jak trudną i niebezpieczną pracę wykonują nasi Funkcjonariusze poza granicami kraju. Wspólnie wykonano dużo kolorowych kartek, które powinny sprawić dużą radość obdarowanym.

Święta to radosny czas, gdzie każdy chciałby być z bliskimi i poczuć w sercu ciepło.

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności