Drodzy Uczniowie i Rodzice, niestety, przez najbliższe dni nie będziemy mogli spotkać się bezpośrednio w szkole, by porozmawiać, kiedy przyjdzie taka chęć i potrzeba …. Zdaję sobie sprawę również z tego, że niektóre sytuacje wymagają natychmiastowego omówienia, przeanalizowania i szybkiego działania. Wszystkie Wasze radości i smutki są dla mnie ważne dlatego zawsze z chęcią Was słucham i wspieram. Wiem też, o tym, że bywają takie dni, kiedy spraw jest tak dużo, że nie znajduję tyle czasu, ile byście potrzebowali….

Zawsze namawiałam Was do tego, abyście pisali do mnie listy, czy też tajemnicze karteczki, w których opowiecie o tym, co nieraz trudno wyrazić słowem…. Teraz mamy wyjątkową okazję na porozmawianie, ale trochę inaczej niż zwykle… Podaję mojego maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Piszcie o wszystkim, każdy temat jest dobry, aby porozmawiać! Czekam na maile! Obiecuję odpisywać najszybciej, jak to będzie możliwe. Pozdrawiam Was serdecznie, trzymajcie się ZDROWO : )

Pedagog szkolny Anna Małgorzata Samborska

Krótki film o koronawirusie dla dzieci

Krótki film o koronawirusie

Do rodziców

Koronawirus lęk

Pomysły

Poradnik dla rodziców

Spospoby na stres

Mów to dziecku codziennie

 

Logo Mistrzowie Matlandii