Szanowni rodzice!

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, chcemy Was wesprzeć w edukacji domowej dzieci.

Wychowawcy i nauczyciele przedmiotowi, w związku z realizacją podstawy programowej będą do Państwa przesyłać informacje dotyczące realizowanych zagadnień z poszczególnych przedmiotów za pośrednictwem e- dziennika przez wiadomość z wyprzedzeniem jednodniowym (mamy świadomość, że większość z Państwa pracuje, zatem może to ułatwić organizację pracy dziecku na następny dzień).

Odczytywanie przez Państwa wiadomości od nauczycieli będzie automatycznie potwierdzeniem udziału dziecka w lekcji na odległość (obecność na lekcji).

Na czas zdalnego nauczania prosimy Państwa o współpracę i wyrozumiałość we wspólnych działaniach. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z nauczycielami przedmiotu, wychowawcą i dyrekcją szkoły przez e - dziennik.

W celu ułatwienia Państwa pracy z dziećmi planujemy w najbliższych dwóch dniach założenie nauczycielom służbowych e-maili w celu przekazywania Państwu (dzieciom) załączników np. kart pracy i innych, które być może ułatwią i uatrakcyjnią dzieciom lekcje w domu.

Dyrektor Szkoły

Logo Mistrzowie Matlandii