W związku z zaistniałą sytuację wychowawcy świetlicy przy Szkole Podstawowej Nr 44 w Białymstoku chcieliby zaproponować dzieciom inspiracje do zajęć kreatywnych wykonywanych samodzielnie, z rodzeństwem lub rodzicami. Zgodnie z naszym tematem tygodnia będą to zamieszczone zagadki, wiersze, propozycje zajęć plastycznych, krzyżówki itp.

Zachęcamy, aby dzieci dzieliły się z nami swoimi wytworami lub tez napisały co u nich słychać.

Informujemu, że Centrum Rozwoju Lokalnego także przygotowało serię pakietów, materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci. W ramach akcji „Dzieci uczą rodziców w domu” w środy i piątki na stronie internetowej www.crl.org.pl będą ukazywać się materiały do pobrania całkowicie za darmo. Zamieszczane lekcje obejmują tematykę zdrowego bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii czy historii.

Materiały można pobrać pod adresem:

https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

Cały zespół nauczycieli świetlicy życzy zdrowia i wytrwałości !!!

Jajka-wielkanocne-kolorowanka.docx

Jaskółki-kolorowanka.docx

Owady-na łące-kolorowanka.docx

przebiśnieg-kolorowanka.docx

wiosenne-prace-w-ogrodzie-kolorowanka-2.docx

Zabawy-i-zajęcia-kreatywne-dla-dzieci.docx

Zając-wielkanocny-kolorowanka.docx

Bajka_o_wiośnie.docx

 

Logo Mistrzowie Matlandii