Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych, który obchodzony był w całej Europie 26 września, uczniowie naszej szkoły wraz z uczniami 40 innych szkół europejskich wykonali projekt eTwinning. Polegał on na umieszczeniu na platformie „padlet” nazwy szkoły, kraju oraz komunikatu „Chcę Pokoju”. Następnie uczniowie w każdej ze szkół wykonali prace plastyczne i nagrali krótkie filmy.

W naszej szkole powstała również wystawa prac z hasłem „Chcę pokoju” w różnych językach świata, którą przygotowali uczniowie klas IV – VII.

Zapraszamy do obejrzenia projektu na stronie.