5.06.2018- w naszej szkole odbył się event w ramach projektu " Lekkoatletyka dla Każdego"

Reprezentacje klas III- cich rywalizowały w sześciu konkurencjach. W sportowych zmaganiach zawodnicy klas kolejno wywalczyli : I m- III b, II m ex aequo- klasa III a, e, IV m- klasa III d, V m- klasa III f, VI m- III g

9.12.2016r. w naszej Szkole odbył się VII Międzyszkolny Turniej w Dwa Ognie Usportowione klas IV tych. Po wyrównanej sportowej rywalizacji Nasi zawodnicy wywalczyli I miejsce w kategorii dziewcząt i II miejsce w kategorii chłopców.