W dniach 15 – 31 marca 2017r. wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza ,,Klubu Ośmiu” przy SP Nr 44 w Białymstoku włączyli się w akcję ,,Aby móc czytać – potrzebne są książki” organizowaną przez Straż Miejską wspólnie z Centrum Wolontariatu Wydziału Nauk o Zdrowiu UMB. Wszystkie zebrane książki zostały przekazane dzieciom z Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej oraz Neurologii i Rehabilitacji Dziecięcej. Pracownicy Straży Miejskiej oraz wolontariusze będą umilać pobyt dzieciom w klinikach czytając zebrane książki. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za okazane wsparcie!!!

Koordynator: Anna Samborska