Dnia 08.06.2017r. wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza ,,Klubu Ośmiu” przy SP Nr 44 uczestniczyli w spotkaniu podsumowującym całoroczną pracę w roku szkolnym 2016/2017. Spotkanie zostało zorganizowane w Parku Linowym w Fastach przez Caritas Archidiecezji Białostockiej. W programie plenerowej imprezy było podsumowanie działalności wolontarystycznej, korzystanie z licznych atrakcji Parku Linowego, konkursy, poczęstunek (hot dogi, napoje, lody) oraz ognisko z kiełbaskami. Wolontariusze wykazali się dużą odwagą w pokonywaniu kolejnych stacji wspinaczkowych, przy tym świetnie się bawili i zintegrowali. W wydarzeniu uczestniczyło 23 wolontariuszy angażujących się systematycznie w działania prospołeczne.

Opiekunowie: Anna Samborska, Barbara Brzozowska