Podczas lekcji matematyki nt. " Ułamek jak część całości” przeprowadzonej 20.03.2024 r. w klasie 4b korzystano z magnetycznych ułamków zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Podczas lekcji fizyki nt. "Druga zasada dynamiki" przeprowadzonych 11.03.2024 r. w klasach 7b i 7c oraz 12.03.2024 r. w klasie 7a wykorzystano wykorzystano zestawy NTL SEK DYNAMICS P9902-4J i NTL MATERIAL FOR SUPPORTING AND ASSEMBLY P9901-4A zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości. W trakcie zajęć uczniowie obserwowali wpływ masy i siły na przyspieszenie. Uczniowie wyjaśniają zależność przyspieszenia od masy, zależność przyspieszenia od siły w drugiej zasadzie dynamiki. Uczniowie obserwowali ruch jednostajnie przyspieszony w drugiej zasadzie dynamiki.

Podczas zajęć korekcyjno-kompensacyjnych w klasie 2b przeprowadzonych 7.03.2024 r. wykorzystano klocki korbo w celu utrwalenia tabliczki mnożenia do 30. Klocki korbo zakupiono w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości   #LaboratoriaPrzyszlosci