Policjantki z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wręczyły nagrody laureatom konkursu „Uśmiechnięta jest minka, gdy bezpieczny jest chłopiec i dziewczynka”.

Z myślą o najmłodszych, białostockie policjanci zorganizowały konkurs plastyczny pod nazwą „Uśmiechnięta jest minka, gdy bezpieczny jest chłopiec i dziewczynka”. Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży podczas letniego wypoczynku nad wodą, w górach, w lesie, w mieście, na wsi, czy też cyberprzestrzeni. Wzięły w nim udział dzieci w wieku 8-12 lat. Spośród nadesłanych prac policjantki wybrały 3 najlepsze, które zostały nagrodzone podczas spotkań z dziećmi w szkołach.

I - iejsce - Uczennica I klasy Społecznej Szkoły Podstawowej w Białymstoku,

II miejsce - Uczennica klasy IV Szkoły Podstawowej nr 32 w Białymstoku,

III miejsce – Uczennica Zosia Daciuk z klasy III b Szkoły Podstawowej Nr 44 w Białymstoku.

Wręczono również dwie nagrody wyróżnienia uczniom Szkoły Podstawowej nr 44 w Białymstoku

Jan Przastek II b oraz Zosia Przastek VI c

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!!!

Koordynator działań profilaktycznych: Anna Samborska