Od 12 października uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w konkursie ,,Zgadnij, kto to jest ? " zorganizowanym przez Samorząd Szkolny. Na parterze pojawiła się niezwykła wystawa, na którą składały się zdjęcia nauczycieli i pracowników szkoły z lat młodzieńczych bądź z dzieciństwa.  Cieszyła się ona niesłabnącym zainteresowaniem zarówno uczniów, jak i pracowników szkoły. Na przerwach często można było usłyszeć zażarte dyskusje, czy przedstawiona na 7. fotografii dziewczynka to pani Kasia czy pani Jola. Uczniowie nasi okazali się niezwykle spostrzegawczy, wszystkie osoby na zdjęciach zostały zidentyfikowane.
Szczegółowe wyniki konkursu:
1. Gabriela Morchal kl. VII a - 19p.
2. Magdalena Kowalska kl. VII a - 19p.
3. Wiktoria Szotko kl. VIII c - 18 p.
Wyróżnienia:
Julia Koronkiewicz, Magdalena Kaczanowska, Zosia Makowska, Lena Drużba - kl. Vb
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a szczególnie gorąco dziękujemy  osobom, które udostępniły swoje zdjęcia.