Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji organizowanej przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku - "Mamy Niepodległą!". Akcja promuje radosny sposób świętowania rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości 11 listopada 1918r. Na otrzymanych z muzeum pocztówkach dzieci z klas I - III (starsi nie mogli uczestniczyć w akcji z powodu zdalnego nauczania)napisały życzenia z okazji Narodowego Święta, ozdobiły je biało - czerwonymi flagami, serduszkami  i wysłały  rodzinie, koleżankom i kolegom. W ten piękny sposób uczciły 102.rocznicę tego wspaniałego dla wszystkich Polaków wydarzenia.
"Jeszcze Polska nie zginęła..." tak rozpoczęła swoje życzenia Ala z Ia. Radosnego świętowania dla wszystkich!