Dnia 04. 01.2021r. policjantki z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wspólnie z przedstawicielką Lasów Państwowych Nadleśnictwa Dojlidy, zainaugurowały „Bezpieczne Ferie 2021". W spotkaniu online uczestniczyli uczniowie klasy II b wraz z wychowawcą p. Elżbietą Iwaniuk. Uczniowie wykazali się dużą aktywnością oraz wiedzą nt przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w konkursach i quizach profilaktycznych otrzymując nagrody, które zostaną przekazane po powrocie z ferii do szkoły.

Koordynator działań profilaktycznych: Anna Samborska