Czy wiecie czym jest popyt? Jakie są zadania NBP? Na te i równie trudne pytania z zakresu ekonomii i finansów świetnie odpowiadali uczestnicy konkursu zorganizowanego w ramach projektu „Z finansami za pan brat" pod patronatem Narodowego Banku Polskiego.

Klasę V A reprezentowali:

- Wiktoria Kaczurak

- Ignacy Lewicki

- Piotr Kowalski

-Olaf Mieleszko

- Dawid Dudziński

Klasę V B reprezentowały:

- Martyna Kulhawik

- Patrycja Gieglis

- Sylwia Białowieżec

- Oliwia Szewczuwianiec

- Magdalena Kaczanowska.

Część teoretyczna konkursu przeprowadzona została na Teamsie w dniu 21 kwietnia . Jednym punktem wygrała ją klasa VB. Drugim zadaniem uczestników było przygotowanie plakatu reklamowego produktu lub usługi wymyślonego przez zespół. Tutaj jury o punkt wyżej oceniło plakat klasy VA za pomysł latającej deskorolki.

Jury w składzie: pani dyrektor Grażyna Wołkowycka -Tomaszuk

i nauczyciel wiedzy o społeczeństwie Joanna Rećko postanowiło przyznać

równorzędne pierwsze miejsce obu zespołom.

Nagrody ufundował Narodowy Bank Polski.

Gratulujemy wiedzy i pomysłowości.

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności