Dnia 16 czerwca 2021 roku w amfiteatrze na Bulwarach Św. Jana Teologa przy ul. Herberta 107 Białymstoku odbyła się uroczysta Gala, podczas której poznaliśmy laureatów XXVI Białostockiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Była to doskonała okazja do podziękowania   młodym   wolontariuszkom  i  wolontariuszom  za  ich  pracę  i  zaangażowanie na rzecz potrzebujących. Podczas gali Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski wyróżnił laureatów w trzech kategoriach, tj.: grupowej - kluby wolontariusza, „Ósemeczki”, „Ósemki” - ,,Junior” i ,,Senior”. Laureaci w kategorii grupowej i „Ósemeczki otrzymali honorowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Z kolei „Ósemki” statuetki Franciszka wyrzeźbione z drewna gruszy przez podlaskiego artystę plastyka Zbigniewa Wasiluka. Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski wyróżnił i nagrodził uczniów - Kandydatów  do  tytułu „Wspaniałych” w kategorii „Ósemki – junior” wśród których znalazły się 3 uczennice naszej szkoły: Wiktoria Szotko, Pola Zdanowicz i Natalia Roszkowska z kl.VIII c.

W kategorii zgłoszeń grupowych Szkolny Klub Wolontariusza ,,Klub Ośmiu” przy SP Nr 44 za dotychczasową i prężną działalność został nagrodzony przez Prezydenta Miasta Białegostoku!!! Klub reprezentowało 5 wolontariuszek, które zostały laureatkami – Zofia Przastek VIc, Kamila Ochałek VIIId, Wiktoria Szotko, Pola Zdanowicz i Natalka Roszkowska z kl.VIII c.

Laureatkami Samorządowego Konkursu Nastolatków ,,Ośmiu Wspaniałych” w kategorii ,,Ósemeczka”  zostały 3 wolontariuszki Szkolnego Klubu Wolontariusza ,,Klubu Ośmiu” przy SP Nr 44: Patrycja Gieglis kl.V b oraz Gabriela Ignaciuk i Zuzanna Malesza kl.VIa.

Nagrodzonym i wyróżnionym wolontariuszkom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy !!!

Barbara Brzozowska, Anna Samborska

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności