Z radością informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 44 im. Stanisława Moniuszki w Białymstoku w roku szkolnym 2020/2021 brali udział w wojewódzkich konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podlaskiego Kuratora Oświaty i osiągnęli w nich zaszczytne tytuły laureatów i finalistów:

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Filip Rogowski kl. VIII a (opiekun – Małgorzata Kozłowska)

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Filip Rogowski kl. VIII a (opiekun – Jolanta Matel)

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego

Karyna Lankovich kl. VIII c (opiekun – Barbara Osipczuk)

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Piotr Denisiuk kl. VIII a (opiekun – Katarzyna Matyszczyk)

Serdecznie gratulujemy Laureatom i Finalistom, ich rodzicom i nauczycielom! Życzymy dalszych sukcesów!

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności