dla klas IV – VI
Wpłynęło 16 prac wykonanych różnymi technikami. Najczęściej portretowany był oczywiście Józef Piłsudski, ale pojawiły się również podobizny Ignacego Paderewskiego, Wincentego Witosa i Romana Dmowskiego. Jury złożone z nauczycieli różnych przedmiotów nagrodziło cztery prace:
I miejsce – Maja Horosz z klasy VI A
II miejsce – Daria Gierejkiewicz z klasy V B
III miejsce Martyna Kulhawik z klasy VI B i Artsiom Lankovich z klasy V C

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom talentu plastycznego

oraz dziękujemy za postawę patriotyczną.

nauczyciele historii

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności