Dnia 15 grudnia 2021 roku w Suwałkach odbyła się ,,Podlaska Gala Wolontariatu” – Regionalna edycja Ogólnopolskiego Konkursu ,,Koordynator Roku Korpusu Solidarności” oraz ,,Wolontariusz Roku Korpusu Solidarności” 2021. Było to rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez Korpus Solidarności i Narodowy Instytut Wolności w Warszawie. Konkurs odbywał się w kategorii indywidualnej i grupowej. Był to wyraz głębokiego uznania za zaangażowanie w wolontariat długoterminowy oraz szczere chęci do współpracy z wolontariuszami i za postawę niesienie bezinteresownej pomocy potrzebującym. Ta szlachetna praca i bezcenna pomoc dla dobra innych przynosi najobfitsze owoce, inspiruje otoczenie do czynienia dobra i dzielenia się sercem.

Tegorocznymi laureatkami konkursu w kategorii indywidualnej zostały pani Anna Małgorzata Samborska i pani Barbara Bożena Brzozowska opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza przy Szkole Podstawowej Nr 44 im. Stanisława Moniuszki w Białymstoku oraz laureatkami konkursu w kategorii grupowej - wolontariuszy zostały Zofia Przastek z kl.VII C, Woktoria Szotko i Pola Zdanowicz.

Wszystkim Laureatkom serdecznie gratulujemy !!!

Przygotowała: Barbara Bożena Brzozowska

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności