W dniach 16 – 18.02.2022r. odbyły się w naszej szkole lekcje biblioteczne połączone z Uroczystością Pasowania na Czytelnika. Po wprowadzeniu w magiczny świat książek i biblioteki przyszli czytelnicy złożyli przyrzeczenie, że zawsze będą szanować książki. Dzieci otrzymały prezenty: zakładki do książek i wyprawki czytelnicze. Podsumowaniem uroczystości było wypożyczenie pierwszych książek z biblioteki.

Wszystkim małym czytelnikom życzymy wspaniałych przygód w świecie książek!

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności