W dniach 16. - 18.02.2022 roku odbył się w szkole "Tydzień ekonomiczny u maluchów" w ramach projektu "Z finansami za pan brat" pod patronatem NBP. Dzieci miały do wykonania różne zadania o tematyce finansowej. Grały w grę planszową oraz w domino "pieniężne", układały puzzle i memory, rozwiązywały zagadki i kolorowały obrazki. Największą popularnością wśród uczniów cieszyła się zabawa w sklep. Dzieci podczas tych zadań świetnie się bawiły oraz doskonaliły pojęcia i utrwalały swoją wiedzę z zakresu ekonomii i finansów.