Dnia 3 marca 2022r w siedzibie PCK przy ul. Warszawskiej odbył się kolejny etap – rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.
Naszą szkołę w etapie rejonowym reprezentowała uczennica klasy 7C Zofia Przastek, która rozwiązując test wykazała się dużą widzą i zajęła I miejsce w kategorii szkół podstawowych.

Zosi serdecznie gratulujemy !!!

Dnia 22 kwietnia 2022r Zosia będzie uczestniczyła w kolejnym etapie Olimpiady na poziomie wojewódzkim. Życzymy powodzenia i trzymamy mocno kciuki !!!

Koordynator: Barbara Bożena Brzozowska