Dnia 11 kwietnia 2022 roku w Szkole Podstawowej Nr 44 im. Stanisława Moniuszki w Białymstoku uczniowie wszystkich klas siódmych i ósmych uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Firmy Dan-Wood z Bielska Podlaskiego, który przedstawiły uczniom ofertę edukacyjną i zawodową. Firma Dan-Wood, od ponad 20 lat buduje domy z gotowych elementów w kraju i za granicą, od dawna też wspiera uczniów stypendiami, proponując odbywanie staży oraz podjęcie dobrze płatnej pracy w kraju lub za granicą.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów, którzy zadawali dużą ilość pytań do prowadzącej spotkanie Pani Pauliny z Centrum Szkoleniowego Firmy DanWood.

Mamy nadzieję, że poprzez dalszą współpracę przyczynimy się do podejmowania przez uczniów odpowiednich decyzji edukacyjnych i zawodowych.

Barbara Bożena Brzozowska i Monika Pławska

doradcy zawodowi SP 44

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności