Dnia 21 kwietnia 2022r. klasy trzecie uczestniczyły w spotkaniu z funkcjonariuszami Służby Więziennej w Białymstoku i miały możliwość obejrzenia pokazu z udziałem psa specjalnego. Dzieci były mile zaskoczone umiejętnościami jakie zaprezentował dla nich pies. Uczniowie mieli okazję na własne oczy obejrzeć tresurę psa policyjnego, a także zobaczyć kilka sztuczek w jego wykonaniu. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się między innymi jak postępować na wypadek atakującego obcego zwierzęcia oraz jak zachowywać się w kontaktach z obcymi zwierzętami, aby nikomu nie stała się krzywda. Dziękujemy gościom za wspaniałe lekcje i pokazy, które na długo pozostaną w naszej pamięci.