13 kwietnia z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego ogłoszono w naszej szkole Dniem bez Plecaka. Tego dnia uczniowie  musieli zapakować swoje zeszyty i książki nie tradycyjnie do plecaków szkolnych, lecz w inny sposób. Tu liczyła się pomysłowość i kreatywność . Oczywiście nasi uczniowie nie zawiedli. Na szkolnych korytarzach tego dnia pojawiły się : kosze, koszyczki, wiaderka, transportery dla zwierząt, walizki, garnki, a nawet suszarka i własnoręcznie wykonana tarcza . Wszystkiego nie da się wymienić... Obejrzyjcie fotorelację.