Dnia 28 kwietnia 2022 r. odbył się międzyprzedmiotowy konkurs „Najlepszy z Najlepszych”. Była to już jego XXI edycja. Celem konkursu było zmobilizowanie uczniów do powtórzenia wiadomości z matematyki, języka polskiego, historii, przyrody, a także miłe i pożyteczne spędzenia czasu w gronie rówieśników.

Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap – to eliminacje klasowe, które wyłoniły dziesięciu uczniów do II etapu. Do finału zakwalifikowali się następujący uczniowie:

1. Urszula Rogowska – kl. V a
  2. Emilia Sieniawska – kl. V a