Dnia 28 kwietnia 2022 r. odbył się międzyprzedmiotowy konkurs „Najlepszy z Najlepszych”. Była to już jego XXI edycja. Celem konkursu było zmobilizowanie uczniów do powtórzenia wiadomości z matematyki, języka polskiego, historii, przyrody, a także miłe i pożyteczne spędzenia czasu w gronie rówieśników.

Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap – to eliminacje klasowe, które wyłoniły dziesięciu uczniów do II etapu. Do finału zakwalifikowali się następujący uczniowie:

 1. Urszula Rogowska – kl. V a
 2. Emilia Sieniawska – kl. V a
 3. Kinga Cieśluk – kl. V a
 4. Dawid Kulhawik – kl. V b
 5. Szymon Adamski – kl. V b
 6. Oliwier Szymborski – kl. V b
 7. Oskar Proniewski – kl. V b
 8. Jakub Barżykowski – kl. V c
 9. Daria Grygorowicz – kl. V c
 10. Wiktoria Chodak – kl. V c

Zwycięzcami zostali:

 1. Dawid Kulhawik kl. V b – I miejsce
 2. Oskar Proniewski kl. V b– II miejsce
 3. Daria Grygorowicz kl. V c – III miejsce

Wszystkim uczniom gratulujemy!

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności