W dniu 26.04 odbył się konkurs recytatorski pt. „Wiosna w poezji” dla klas I –III, którego celem było rozwijanie zainteresowań poetyckich dzieci, uwrażliwienie na piękno poezji oraz wyszukiwanie młodych talentów. Organizatorem była biblioteka szkolna. Komisja konkursowa przyznała po trzy nagrody w każdej kategorii wiekowej.

Klasy I:

  • I miejsce: Michał Rutkowski – klasa I c
  • II miejsce: Magdalena Małaszkiewicz – klasa I c
  • III miejsce: Małgorzata Siliwanow – klasa I b

Klasy II:

  • I miejsce: Jan Mikołajczuk – klasa II a
  • II miejsce: Elżbieta Suchodolska – klasa II a
  • III miejsce: Kuba Idźkowski – klasa II a

Klasy III:

  • I miejsce: Gabriela Załęska – klasa III a
  • II miejsce: Dominika Orłowska – klasa III c
  • III miejsc: Oskar Prawdzik – klasa III b

10 maja odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów.

Zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczycielki - bibliotekarki

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności