19 i 20 maja Koło Teatralne wystąpiło dla młodszych uczniów szkoły oraz gościło dzieci
z Przedszkola Nr 79. Przedstawienie „Baśniowy ambaras” w zabawny sposób pokazało dzieciom, co może się stać, kiedy nie będą czytać książek. Mali aktorzy z klasy VI A bardzo dobrze się przygotowali, zaprezentowali się w pięknych strojach, a kolorowa dekoracja dopełniła całość. Atrakcją dla dzieci były również konkursy czytelnicze przygotowane przez  aktorów oraz wystawa lapbooków wykonanych przez uczniów klas VIII.

Marta Supińska