3 czerwca klasy VIII c i VIII d pod opieką p. Iwony Biryckiej - Kowalskiej, p. Marty Supińskiej i p. Moniki Pławskiej wybrały się na wycieczkę do Parku Linowego. Na szczęście pogoda dopisała. Uczniowie próbowali swoich sił na trzech różnych trasach. Podczas wykonywania, wcale niełatwych zadań sprawnościowych, wykazali się odwagą i odpowiedzialnością za własne bezpieczeństwo. Oprócz zadań sprawnościowych, uczniowi mogli korzystać z wielu innych atrakcji parku: Mini Golfa, gry w piłkę, odpoczynku w wiatach i hamakach, a także małej gastronomii. Bogaty plan zajęć zakończyło ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wspólnie spędzony czas zapewnił uczniom niezapomniane wrażenia, adrenalinę i wysiłek fizyczny na świeżym powietrzu. Wszyscy wrócili w dobrych humorach.

Marta Supińska

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności