17 maja 2022 r. uczniowie klasy I C i III C uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Anną Kropiewnicką - autorką i ilustratorką książek dla dzieci. Spotkanie odbyło się w Filii nr 7 Książnicy Podlaskiej przy ul. Zielonogórskiej 2. Pisarka w formie zabaw i zagadek zaprezentowała dzieciom swoje książki. Celem spotkania autorskiego było popularyzowanie czytelnictwa wśród uczniów klas młodszych. Ponadto, chętne dzieci zakupiły wybrane książki pisarki do swojej prywatnej biblioteczki.

 

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności