Dnia 7 czerwca 2022 r. odbyło się rozdanie nagród w szkolnym konkursie piosenki angielskiej „Let’s sing a song”. W konkursie, który miał miejsce 29 kwietnia wzięło udział 13 uczniów z klas I-III i 8 uczniów z klas IV-VIII. Uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności wokalnych, językowych i gry na instrumencie. Jury pod przewodnictwem pani wicedyrektor Grażyny Wołkowyckiej-Tomaszuk przyznało solistom następujące miejsca:

KLASY I – III

GRAND PRIX – NAGRODA GŁÓWNA

- Joanna Sidoruk – kl. III A

- Izabela Benedyczuk – kl. III C

I MIEJSCE

- Michał Czemiel – kl. III A

- Aleksander Tomaszuk – kl. III C

- Kamila Aksiucik – kl. III C

- Dominika Orłowska – kl. III C

- Amelia Malewicz – kl. III C

- Lena Sawicka – kl. III C

- Emilia Piekutowska – kl. III C

- Amelia Kurnyta – kl. III C

- Weronika Talipska – kl. II B

- Martyna Dębowska – kl. II B

- Magdalena Małaszkiewicz – kl. I C

KLASY IV – VIII

GRAND PRIX – NAGRODA GŁÓWNA

- Karol Kurstak – kl. VII C

- Michalina Wawrzyniuk – kl. VII B

I MIEJSCE

- Jan Ruta – kl. IV B

- Ignacy Lewicki – kl. VI A

- Martyna Popławska – kl. VII A

II MIEJSCE

- Kinga Maciorkowska – kl. IV A

- Elwira Makiewicz – kl. IV C    

III MIEJSCE

- Wiktoria Kaczurak – kl. VI A

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Nauczyciele języka angielskiego.

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności