Koncert chórów w 150. rocznicę śmierci Stanisława Moniuszki

W dniu 19 czerwca 2022 r. w Kościele pw. Św. Jadwigi Królowej odbył się koncert chórów w ramach programu „Rozśpiewany Białystok”. W przepięknym wykonaniu „Mszy dwugłosowej a-moll” Stanisława Moniuszki pod batutą pani Wioletty Miłkowskiej wzięły udział dwie solistki oraz cztery połączone chóry szkolne, w tym chór SP Nr 44 przygotowany przez panią Grażynę Wołkowycką – Tomaszuk. Był to jednocześnie sposób na uhonorowanie postaci patrona naszej szkoły.
Wszystkim chórzystom oraz naszej pani dyrygentce gratulujemy wspaniałego występu i życzymy dalszych sukcesów.